KONCERTY

1. 3. 2020 v 19:00 koncert Dívka, která věří v anděly na Lávce

Informace ke koncertu:

Dáša Zázvůrková zazpívá své písně z desky “Mirákl 9” za doprovodu akustické kapely a samozřejmě nebudou chybět ani šansony...

V předpremiéře představí zbrusu nový videoklip ke své písni Hleď si svýho v režii Vandy Hybnerové, která zároveň v klipu i hraje po boku Jitky Sedláčkové a Kateřiny Kairy Hrachovcové a samozřejmě Dáši Zázvůrkové.

Speciální hosté koncertu budou:

  • Tomáš Beroun
  • Anička Musilová & Honzík Musil
KOUPIT LÍSTKY

V barvách semaforu

Petr Macháček a Dáša Zázvůrková v doprovodu svěží jazzové kapely Jakub Šafr Trio připravili koncert v rytmu semaforských šlágrů. Koncert v barvách Semaforu je tvořen zejména skladbami z muzikálů Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů a Zločin v šantánu. Právě prvně jmenovaný muzikál je společným jmenovatelem dvou hlavních protagonistů tohoto koncertu. Oba účinkovali v Dobře placené procházce na jevišti Národního divadla v Praze pod režijní taktovkou Miloše Formana. Návštěvníci se mohou těšit na hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších. Koncert v barvách Semaforu přináší to nejlepší z tvorby Suchého a Šlitra.

Březen
30.3. Říčany

Duben
16.4. Nový Bydžov - koncert Petra Macháčka

Květen
30.5. Kostelec nad Černými Lesy

Červen
13.6. Ondřejov

Srpen
20.8. Domažlice

Září
12.9. Semily + vinobraní
20.9. Bakov

AMFORA - Pavel Větrovec

Dlouholetý dirigent orchestru Karla Gotta a emeritní profesor Pražské konzervatoře Pavel Větrovec oslaví 70.narozeniny v pražském divadle U Hasičů v neděli 6.10.2019. Gratulovat mu přijde celá špička české pop music i hudby vážné. Monika Absolonová, Edita Adlerová, Stanislav Hložek, Zdeněk Plech, Felix Slováček, Jaroslav Svěcený, Helena Vondráčková, Dáša Zázvůrková a Jitka Zelenková. Moderace Petr Salava. Předprodej v pokladně Divadla U Hasičů a v síti Go Out bude zahájen 1.2.2019.